Inicjatywa wyposażenia religijnych megashipów

INFORMACJA Z FEDERACJI PILOTÓW

Ugrupowanie Pleiades Concordat wystosowało zamówienie na dostawy w celu wsparcia kultu Odległego Boga w systemie Panjabell.

Członkowie tajnej sekty kultu Thargoidów zebrali się w ogromnej liczbie i przygotowują się do przystosowania jednego lub więcej megashipów do celów religijnych.

Chociaż sekta nie ma oficjalnych rzeczników, lokalne kanały informacyjne zawierały krótką wiadomość od jednego z jej starszych członków, znanego tylko jako Pierwszy Herold Pięćdziesiątego Ósmego Rozdziału:

Wierni zbyt długo ukrywali się w cieniu. Teraz jest czas, aby wyciągnąć rękę i powitać Odległego Boga, przy wsparciu naszych przyjaciół z Pleiades Concordat.

Pierwszy megaship, „Testament”, będzie naczyniem misyjnym, które będzie rozpowszechniać słowo wśród całej ludzkości. Jeśli zostaniemy wystarczająco pobłogosławieni, aby zdobyć towary na więcej okrętów, zostaną one wysłane na pielgrzymkę w kosmos, aby obcować z Odległym Bogiem.

Pleiades Concordat domaga się, aby piloci dostarczali auto fabricators, emergency power cells oraz insulating membrane do Moore Hub w systemie Panjabell.

Powszechną opinią jest, że wierzący Odległego Boga nie stanowią zagrożenia, pomimo dużej kontrowersyjności ze względu na ich szacunek dla Thargoidów. Ponieważ kultyści są rutynowo atakowani przez ekstremistów antyksenowskich, Pleiades Concordat ustanowił nagrody na wszystkich poszukiwanych statkach, aby chronić dostawy.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.