Klan Dredger przybywa do Kumo City

INFORMACJA Z FEDERACJI PILOTÓW

Megaship Blue Viper Club przybył do systemu Pegasi Sector PN-T C3-14 i wiele wskazuje na to że może mieć powiązania z syndykatem Kumo Crew.

Krążownik klasy Dredger zajął pozycję w pobliżu Kumo City, jednego z pięciu portów kosmicznych zbudowanych niedawno przez Archona Delaine’a.

Klany Dredger to rzadko widywane koczownicze społeczności, które podróżują antycznymi jednostkami po obrzeżach cywilizacji. Piloci w sektorze Pegasi PN-T C3-14 zostali ostrzeżeni, aby zachować bezpieczną odległość od tej nietypowej jednostki.

Francesca Wolfe z Wallglass Investigations Agency opublikowała swoje spostrzeżenia:

Blue Viper Club to zaciekle niezależne plemię o wątpliwej reputacji. Klany Dredger zazwyczaj egzystują, odzyskując i zbierając materiały, ale ci ludzie angażują się w bardziej przestępcze zachowania, w tym handel narkotykami i napadanie na placówki.

Klan posiada więcej niż jedną pogłębiarkę, ale te nigdy wcześniej nie weszły do ​​zamieszkałych systemów. Nie odnotowano żadnego konfliktu z lokalnymi frakcjami ani siłami bezpieczeństwa systemowego. Jednakże zaobserwowano, że nieoznakowane wahadłowce osobowe podróżują do i z tego specyficznego kolosa.

Czy patrzymy na piracki sojusz między KBlue Viper Club a Kumo Crew? Czy Archon Delaine rozszerza swoje wpływy na klany Dredger? A może dostarczyli mu coś wartościowego, co odkryli w kosmosie?

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.