NMLA atakuje stacje Marlinistów

INFORMACJA Z FEDERACJI PILOTÓW

NMLA zbombardowało dwa porty gwiezdne w systemach HIP 22550 i sektorze Hyades Sector RO-P b6-6 zamieszkałe przez kolonii Marlinistów.

Materiały wybuchowe zostały zdetonowane zarówno na stacjach Stillman Hub, jak i Tilman Point. Jak to jest charakterystyczne dla broni używanej przez NMLA, ładunki wyposażone były w enzymy żrące które spowodowały rozległe uszkodzenia korozyjne.

Liczba ofiar śmiertelnych wynosi dziesiątki tysięcy, a o wiele więcej zostało rannych. Istnieją niepotwierdzone doniesienia, że ​​wśród ofiar śmiertelnych jest premier Jenna Fairfax.

Następująca wiadomość została wyemitowana za pośrednictwem kanałów propagandowych NMLA:

Dlaczego bombardujemy własne domy? Dlaczego Theta Seven miałby zabijać własnych ludzi? Bo to nie są nasze domy! Nie moi ludzie! To więzienia, a nie kolonie, w których zdrajcy naszej sprawy błagają o resztki od tych, którzy ich wygnali. Prawdziwi marliniści nigdy nie przestaną walczyć, dopóki Republika Achenar nie zostanie przywrócona.

Uważa się, że ataki są odpowiedzią na to, że Verity Dexter przegrała wybory na lidera konsulatu marlinistów, gdzie reprezentowałaby skrzydło polityczne NMLA.

Konsul premier Kayode Tau, wybrany kandydat, zapowiedział:

Wzywam społeczność galaktyczną do udzielenia pomocy humanitarnej dla Stillman Hub w HIP 22550 i Tilman Point w Hyades Sector RO-P b6-6. Pilnie potrzebujemy aby statki ewakuowały ludzi uwięzionych w tych gwiezdnych portach w bezpieczne miejsce.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.