Nowy wariant onionhead trafia na rynek

INFORMACJA Z FEDERACJI PILOTÓW

Nowa odmiana Onionhead gamma jest teraz dostępna w wybranych przemysłowych systemach anarchii.

Zgodnie z inicjatywą Rady Kumo wyprodukowano wystarczającą ilość produktu, aby zaopatrzyć około 10% wszystkich rynków przemysłowych kontrolowanych przez frakcje anarchistyczne. W przeciwieństwie do poprzednich wersji onionhead, ten wariant nie jest wymieniony jako towar specjalny.

Adalyn Cross, dziennikarka Vox Galactica, relacjonowała:

Szczep gamma Onionhead jest sprzedawany publicznie do użytku medycznego, ale większość klientów nie ma złudzeń co do jego prawdziwych korzyści. Koalicja na rzecz Legalizacji twierdzi, że „nie jest bardziej szkodliwa ani uzależniająca niż alkohol czy kawa, z potencjalnymi korzyściami psychologicznymi i paliatywnymi.

Nie przeszkodziło to wielu władzom, zwłaszcza w Federacji, żądać, aby produkt ten został powszechnie zabroniony. Obecnie jest nielegalny we wszystkich jurysdykcjach poza anarchią. Istnieją poważne obawy, że może on działać jako lek uwarunkowujący dla bardziej szkodliwych substancji. Służby bezpieczeństwa są również niezadowolone z dodatkowych dochodów wpływających do kasy Archon Delaine.

Niektórzy eksperci od logistyki zauważyli, że szczep gamma onionhead był rozprowadzany z zaskakującą szybkością. Jest już zgłaszany jako dostępny z następujących systemów: Alici, Baraswar, Kishpakho, Nastrond i Nocori. Sugerowano, że Sirius Corporation potajemnie przewozi ładunki używki za pośrednictwem swojej sieci transportu towarowego i jest częścią umowy między Kumo Crew a Blue Viper Club. Sinclair Faraldo, wiceprezes ds. marketingu korporacyjnego, odrzucił to twierdzenie jako „absurdalne i oszczercze”.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.