Polityczne skrzydło NMLA wywołuje kontrowersje

Grupa paramilitarna NMLA potwierdziła, że ​​frakcja Marlinism Reformation Party działa teraz jako jej przedstawiciel polityczny.

Anonimowe oświadczenie zostało wyemitowane za pośrednictwem kanałów propagandowych NMLA:

Wspieramy ministra Whyte’a w reprezentowaniu sprawy neomarlinistów i przemawianiu w naszym imieniu. Nasze cele pozostają niezmienione – usunięcie rodziny Duval i demokratyczne wybory w Imperium.

Reakcje zostały opisane w kilku kanałach informacyjnych:

Imperial Herald:

Propozycja senatora Scordato dotycząca nawiązania stosunków dyplomatycznych z koloniami marlinistów jest bardzo kontrowersyjna. No bo czy Cesarz mógł kiedykolwiek zaakceptować dialog z ekstremistami, którzy próbowali wymordować rodzinę cesarską?

The Federal Times:

Idea negocjacji z terrorystami jest tak samo odrażająca dla Imperium, jak dla Federacji. A jednak nie można zignorować okazji, aby zapobiec kolejnym „Dziewięcioma Męczennikom”.

The Alliance Tribune:

Wobec braku jakichkolwiek przełomów w ACT, być może pokojowa dyskusja jest tym co pozwoli rozbroić zagrożenie terrorystyczne… nawet jeśli to była cel gry NMLA od samego początku.

The Marlin Standard:

Wielu naszych ludzi cieszy się na nawiązanie lepszych stosunków z Imperium, zwłaszcza jeśli wiąże się to z możliwością kontaktowania się z pozostawionymi przyjaciółmi i rodzinami. Ale NMLA wykorzystując nasz parlament jako swoją platformę wywołała powszechne niepokoje. Ponieważ Aaron Whyte jest otwarcie kwestionowany przez innych ministrów, marlinowska wojna domowa nie wydaje się już nie do pomyślenia.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.