Raporty IHO dotyczące nowego wariantu Onionhead

Interstellar Health Organization opublikowała wstępną analizę nowego szczepu gamma onionhead, narkotyku znanego również jako „helix”.

Podobnie jak w przypadku szczepów alfa, beta i Lucan, aktywny składnik pochodzi z nasion wyprodukowanych przez kwiat cebuli pochodzącej z planety Panem. Zawierają one związki alkaloidowe, które mają tymczasowy psychoaktywny wpływ na ludzką percepcję i funkcje poznawcze.

W szczepie gamma związki te zostały zmodyfikowane genetycznie przy użyciu syntetycznych molekuł niewiadomego pochodzenia. To osłabiło koncentrację psychotropów, powodując w ten sposób mniej intensywne epizody halucynogenne.

Praktyczne zalety tych modyfikacji są dwojakie. Po pierwsze, pozwalają one na ekonomiczną masową produkcję cebuli przy użyciu sztucznych środowisk, a nie jako naturalna uprawę. Po drugie, szczep gamma jest bardziej odporny i zdolny do przetrwania przez dłuższy czas w przechowywaniu lub w temperaturach poniżej zera.

Dr Himari Grey, niezależny analityk opieki zdrowotnej, skomentował:

Raport IHO sugeruje, że patrzymy na rodzaj cebuli przeznaczonej do sprzedaży w większej ilości niż poprzednie warianty. Jego wyrafinowany skład sprawia, że ​​prawdopodobnie nie został opracowany przez Blue Viper Club. Możliwe, że koczownicy nabyli go z niezidentyfikowanego ośrodka badawczego, a teraz zawarli umowę z Kumo Crew na dystrybucję.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.