Zakończenie inicjatywy Megashipa Odległego Boga

INFORMACJA Z FEDERACJI PILOTÓW

Niezależni piloci wsparli Kult Odległego Boga, dostarczając towary do systemu Panjabell.

Ugrupowanie Pleiades Concordat zapłaciło za transporty auto fabricators, emergency power cells oraz insulating membrane do stacji Moore Hub. Materiały te zostaną wykorzystane do wyposażenia megashipów, które zostaną zaludnione przez kultystów czczących Thargoidów.

Lokalni reporterzy rozmawiali z jednym z najnowszych nawróconych sekty, Leonardem Yatesem z Agassiz Settlement, obecnie znany jako Osiemdziesiąty Dziewiąty Zwolennik Sześćdziesiątego Rozdziału:

Dobroczynność społeczności galaktycznej jest głęboko doceniana. Nasz megaship „Testament” pozwoli nam zanieść wieści o nadchodzącej apokalipsie do każdego systemu.

Inne megashipy – Perdition (Zatracenie) i Sacrosanct (Świętość) – wkrótce wyruszą w swoją świętą pielgrzymkę. Przeniosą tysiące z nas wiernych czcicieli w pustkę, aby obcować z Dalekim Bogiem i przyspieszyć Jego przybycie.

Piloci, którzy przyczynili się do inicjatywy Plejad Concordat, mogą teraz odbierać nagrody na pokładzie Moore Hub w systemie Panjabell.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.