Debata o legalności Onionehead

Wprowadzenie szczepu gamma onionhead przez Kumo Crew na nowo rozpaliło dawne spory wokół popularnego narkotyku psychodelicznego.

Wywiad z Zanderem Lachance, rzecznikiem Koalicji na rzecz Legalizacji, opublikował Vox Galactica:

Muszę jeszcze zobaczyć dowody na to, że onionhead jest bardziej szkodliwa niż zwykłe substancje rekreacyjne. Ludzie o otwartych umysłach w niezależnych systemach odkrywają to teraz sami.

W odpowiedzi inne kanały informacyjne zawierały szereg opinii.

Eye on Achenar: „Kombinatorzy z Federacji, tacy jak Zachary Rackham i Sir Randolph Plaskett, mogą czuć się komfortowo, zachęcając potentatów handlowych do zakazanej trawki, ale zalegalizowanie taniego onionhead groziłoby, że całe Imperium popadnie w odurzenie!”

The Pegasi Sentinel: „Popularność 'helix’ stale rośnie, a generowane przez nią dochody niewątpliwie przyniosą korzyści tym, którzy mają szczęście żyć w dominium Archona Delaine’a”.

Sol Today: „Imperialni hedoniści, tacy jak senator Leatrix i Duchess Rouncival, mogą oferować takie nielegalne smakołyki na swoich dekadenckich przyjęciach, ale bombardowanie mas tym tanim narkotykiem sprawi, że cała Federacja będzie ścigać białe myszki!”

The Sovereign: „Turyści z wielu niezależnych światów rezerwują wakacje w systemach Alici, Baraswar, Kishpakho, Nastrond i Nocori, gdzie szczep gamma jest legalny. Nie brakuje obywateli Sojuszu, którzy podążają w ich ślady, co może wywierać presję na Zgromadzenie, aby formalnie stanowiło prawo w taki czy inny sposób”.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.