Konkurencyjne korporacje rywalizują w LTT 198

Zarówno Torval-Mastopolos Mining, jak i Wreaken Construction są obecne w systemie LTT 198.

Marlon Royce, analityk biznesowy Vox Galactica, dokonał przeglądu sytuacji:

To bardzo niezwykłe, że dwie megakorporacje zakładają nową siedzibę w tym samym miejscu. Ale Mastopolos Mining i Wreaken Construction zawsze agresywnie rywalizowały o kontrakty na wydobycie i transport, więc wydaje się, że rozpoczął się nowy rozdział w ich rywalizacji.

Ten zamknięty system jest kontrolowany przez niezależną frakcję LTT 198 State Ltd. Wtajemniczeni twierdzą, że zażądali fortuny od obu korporacji w zamian za umożliwienie przelotu swoim statkom i umożliwienie budowy kompleksów przemysłowych na planecie Dini.

To pierwszy znaczący ruch nowej firmy senator Zemina Torval, autonomicznej filii Mastopolos Mining. Możliwe, że obecność Wreaken Construction będzie wykorzystana aby zadać cios ich staremu wrogwi, zanim zdobędzie urośnie w siłę.

Imperial Herald poinformował, że Constantia Torval, jedna z córek Zeminy Torval, przybyła z systemu Synteini do LTT 198. Uważa się, że Constantia przejęła dowództwo nad operacjami Torval-Mastopolos Mining.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.