Korporacja planuje produkt medyczny oparty na Onionhead

Gigant farmaceutyczny Neomedical Industries zamierza masowo produkować odmianę gamma onionhead jako lek.

Ogłoszenie nastąpiło po raporcie Międzygwiezdnej Organizacji Zdrowia (IHO), w którym szczegółowo opisano, że nowy wariant Onionhead jest skutecznym lekiem na wiele schorzeń psychicznych i mięśniowo-szkieletowych.

Olwyn Kendrick, dyrektor generalny Neomedical Industries, powiedział mediom:

IHO potwierdziło wyniki naszych badań nad wykorzystaniem szczepu gamma Onionhead do konkretnych celów medycznych. Próby kliniczne dowodzą, że jego psychodeliczne właściwości nie są bardziej intensywne niż skutki uboczne konwencjonalnych neuroleptyków.

Niewłaściwe jest, aby syndykat zbrodni dostarczał produkt, który może ulżyć cierpieniom milionów. Dlatego dążymy do zbudowania własnych zapasów, aby przyspieszyć jego dystrybucję na powszechne rynki.

Oświadczenie to zostało odebrane jako kontrowersyjne w niektórych kręgach, szczególnie wewnątrz Federacji. Pojawiły się jednak wyrazy zainteresowania ze strony wielu niezależnych frakcji. Syndykat Kumo Crew, który zajmuje się produkcją i dystrybucją szczepu gamma Onionhead, nie wyraził jak dotąd żadnej odpowiedzi.

Neomedical Industries to jedna z dwóch największych firm farmaceutycznych w galaktyce, obok Vandermeer Corporation. Świadczy usługi i dostarcza sprzęt medyczny wyłącznie dla Sojuszu i systemów niezależnych.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.