Mocarstwa reagują na nową odmianę Onionheada

Sojusz, Imperium i Federacja przekazały swoje oficjalne stanowiska dotyczące pojawienia się szczepu gamma onionhead.

Wszystkie warianty popularnego narkotyku psychedelicznego pozostają nielegalne w przestrzeni federalnej. Ambasador Jasmina Halsey, która była prezydentem w 3300 roku, kiedy wydano orzeczenie, ogłosiła:

Cieszę się, że moja decyzja o delegalizacji onionhed jest aktualna. Nadal twierdzę, że prowadzi to do eksperymentowania z bardziej niebezpiecznymi narkotykami i musimy odciągnąć naszą młodzież od tej złej drogi.

Imperium ogłosiło również, że używka jest nielegalna, pomimo plotek, że jest ona importowana przez najbogatszych obywateli do użytku prywatnego. Księżniczka Aisling Duval powiedziała mediom:

To było wystarczająco obraźliwe, że Delaine został wpuszczony na Szczyt Galaktyczny, a teraz sprzedaje brudne narkotyki i udaje, że to lekarstwo! Modlę się tylko, aby nikt nie stracił bliskiej osoby przez tę truciznę, tak jak ja.

Sojusz nie wydał jednoznacznego orzeczenia dotyczącego onionhead, która jest nielegalna w większości systemów członkowskich, ale dostępna w tych, które sklasyfikowano jako anarchię. Jednak wicepremier Angela Corcoran poruszyła tę kwestię:

Podobnie jak w większości handlu, podporządkowujemy się prawodawstwu władz lokalnych. Ale jesteśmy w kontakcie z IHO i uważnie obserwujemy sytuację.

Odmiana Onionhead gamma pozostaje w sprzedaży w wybranych systemach rządzonych przez frakcje anarchii przemysłowej.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.