Przeciek raportu ujawnia błędy Aegis

Do ​​dziennikarzy dotarły wstępne ustalenia komisji śledczej ws Aegis, mowa w nich o kilku problemach.

Dziennikarz Vox Galactica, Alexei Keel, zrelacjonował treść przecieku:

Niezależne dochodzenie w sprawie Aegis jest na wczesnym etapie, co sprawia, że ​​ujawnienie delikatnych informacji jest jeszcze bardziej zawstydzające. Chociaż jest to tylko podsumowanie, podkreśla niedociągnięcia, które były natychmiast widoczne dla śledczych.

Wyciekły akta nakreślają wzorzec złej organizacji wewnętrznej i zaniedbań. Jednym z twierdzeń jest to, że Aegis zaakceptowała swoje duże uzależnienie od niezależnych pilotów nie stroniących od sytuacje bojowych przeciwko Thargoidom.

Krytykowany jest również brak przełomów technologicznych od pierwszej generacji broni AX. Profesor Tesreau, który od tego czasu zrezygnował, jest wyróżniony za nadanie priorytetu komunikacji z Thargoidami, a nie rozwijanie szybko rozmieszczonych systemów obronnych.

Transkrypcje wywiadów pokazują, że niektórzy pracownicy Aegis uważają samo dochodzenie za część większego programu. Powtarzającym się twierdzeniem jest to, że supermocarstwa bezpośrednio przyczyniły się do nieefektywności Aegis poprzez zmniejszenie funduszy, a teraz robią kozła ofiarnego z zarządzających Aegis.

Dr Paul Baumann, przewodniczący komisji śledczej, powiedział, że tylko raport końcowy można uznać za oficjalny. Nie jest jasne, kiedy „Raport Baumanna”, jak określają go niektóre kanały informacyjne, może być gotowy do publikacji.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.