Skrytka Hyforda ujawnia tajemniczy projekt

INFORMACJA Z FEDERACJI PILOTÓW

Bank danych pozostawiony przez rozbity statek na księżycu Colonia 5 e a został reaktywowany, ujawniając wskazówki dotyczące jego pochodzenia.

Miejsce katastrofy zostało po raz pierwszy odkryte ponad cztery lata temu za pomocą punktów nasłuchowych w systemach Colonia, Neche i Wasat. Punkty te przechowywały transmisje od właściciela statku, komandora Hyforda, opisującego swoje próby uniknięcia członków prywatnej organizacji wojskowej, dla której wcześniej pracował.

O tym ostatnim wydarzeniu opowiedział Erik Gunnarson z Agencji Śledczej Wallglass:

Komandor Hyford mówił o wykonywaniu dostaw dla bezimiennej organizacji w Plejadach i pozostawił w systemie Colonia podręczny magazyn danych, który dostarczał dalszych szczegółów. Skrytka Hyforda, jak nazywali ją niektórzy śledczy, pozostawała zamknięta do czasu, aż ręcznie ustawiony system czasowy w końcu wygasł w zeszłym tygodniu. Informacje w nim zawarte najwyraźniej skierowały pilotów do zbadania systemu HIP 26176.

Możliwe, że ostatnie teorie Kita Fowlera dotyczące Black Flight – kolejnej starej tajemnicy – mogą mimo wszystko okazać się istotne. Ale są większe pytania, które wymagają odpowiedzi. Dla kogo pracował Hyford? Czy to oni byli odpowiedzialni za spowodowanie katastrofy jego statku? A jeśli tak, to jakie tajemnice chcieli zachować?

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.