Sukces kampanii górniczej dla Zeminy Torval

INFORMACJA Z FEDERACJI PILOTÓW

Inicjatywa górnicza Torval-Mastopolos w systemie LTT 198 przebiła konkurencyjną kampanię Wreaken Constructions.

Piloci dostarczyli wydobyte surowce na megashipy Pride of Bitterwood i Tobias’s Gift, aby wesprzeć konkurujące ze sobą korporacje. Finalnie, to nowa filia Mastopolos Mining otrzymała największe ich ilości.

Senator Zemina Torval przekazała oświadczenie dla imperialnych mediów:

To pomyślny początek dla mojego nowego przedsiębiorstwa. Cieszę się, że mogę zaoferować nagrody dla moich zwolenników w Pride of Bitterwood w systemie EGM 559.

Oprócz kredytów, 75% najlepszych zwolenników Torvala otrzyma eksperymentalny laser górniczy oraz stałe pozwolenie na dostęp do systemu LTT 198.

Constantia Torval, jedna z córek senatora, objęła funkcję dyrektora operacyjnego w Torval-Mastopolos Mining. Rodzina Mastopolos nie udzieliła żadnego komentarza na temat spółki zależnej, która jest prowadzona autonomicznie przez Zeminę Torval.

Prezes Emmerich Koenig potwierdził, że Wreaken Construction wkrótce wycofa się z LTT 198. Piloci, którzy wspierali jej działania, mogą teraz ubiegać się o zwrot kosztów od Daru Tobiasza w systemie EGM 559. Najlepsze 10% osób wspierających Koeniga otrzyma również eksperymentalny blaster ścierny.

LTT 198 State Ltd. przywróciło kontrolę zezwoleń na wjazd do systemu LTT 198. Wkrótce zostanie wybudowany nowy port gwiezdny, który będzie zarządzany przez Torval-Mastopolos Mining.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.