Zemina Torval tworzy nową korporację

Nowy, niezależny oddział Mastopolos Mining został utworzony przez kontrolującego akcjonariusza, Senator Zeminę Torval.

Megakorporacja jest własnością potężnej rodziny Mastopolos i działa w całym Imperium oraz poza nim. Pozycja Torvala jako większościowego akcjonariusza pozwoliła jej wywierać silny wpływ na jej działalność.

Senator Torval potwierdził swoje plany w oświadczeniu dla The Imperial Herald:

Dywersyfikacja to skuteczna strategia w obecnym klimacie biznesowym. Torval-Mastopolos Mining będzie miał autonomię korporacyjną, oferując te same usługi wydobywcze i transportowe nowej bazie klientów.

Marlon Royce, analityk biznesowy Vox Galactica, poinformował:

Uporczywe pogłoski o rozdźwięku między Zeminą Torval a jej kuzynką, dyrektor generalną Gabriellą Mastopolos, można teraz uznać za potwierdzone. Wtajemniczeni donoszą, że po dziesięcioleciach pracy za kulisami Torval pragnie zapewnić swoim potomkom bardziej namacalne dziedzictwo. Obecnie skupiła się na systemie z kontrolą dostępu jako siedzibie głównej dla tej nowej firm

Zemina Torval jest nie tylko znana ze swojego prywatnego majątku i korporacyjnych przedsięwzięć, ale od dziesięcioleci jest również prominentną członkinią cesarskiego senatu. Od czasu do czasu występowała w roli kanclerza i jest znana jako szczera obrończyni tradycji Imperium.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.