Zwycięstwo przeciwko Federacji dla niezależnych frakcji

INFORMACJA Z FEDERACJI PILOTÓW

Frakcja New Kuwembaa Labour z powodzeniem odłączyła się od Federacji i zainspirowała inne systemy do ogłoszenia niepodległości.

Konflikt w systemie Kuwembaa zakończył się pokonaniem federalnych lojalistów z Li Chotep for Equality. W rezultacie wszystkie systemy kontrolowane przez New Kuwembaa Labor pozostaną niezależne.

Zainspirowało to Selkana Labour, United HIP 108095 Values ​​Party i Mutumu Future do zerwania więzi z Federacją, rozprzestrzeniając bunt na kolejne 28 systemów.

Zwycięstwo ogłosił gubernator Sonal Mishra, lider New Kuwembaa Labour:

Mamy ogromny dług wobec wszystkich pilotów, którzy pomogli nam zabezpieczyć naszą wolność. Szkoda, że ​​zostaliśmy zmuszeni do secesji, ale powinno to być ostrzeżeniem dla prezydenta Hudsona, że ​​sprowadza Federację na niebezpieczną ścieżkę.

Zbuntowane systemy zamknęły teraz połączenia z Biurem Proaktywnego Wykrywania, które monitoruje wszelką komunikację prywatną i publiczną. Więcej frakcji federalnych debatuje teraz nad secesją jako jedynym sposobem zagwarantowania swoim obywatelom prawa do prywatności.

Piloci, którzy walczyli dla New Kuwembaa Labour, mogą teraz odebrać nagrody ze stacji Gagnan Port. Li Chotep for Equality zwróci koszty federalnym pomocnikom na megastatku Fortress Liberty.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.