Delta Pavonis gospodarzem konferencji politycznej

Delegacje Federacji i dyktatora Yuri Groma spotykają się, aby ustalić przyszłość systemu Delta Pavonis.
Obydwie mają na celu przekonać kontrolującą układ frakcję, aby albo przysięgła wierność Jurijowi Gromowi, albo stała się państwem członkowskim Federacji. Delta Pavonis była jednym z sygnatariuszy Umowy Federalnej w 2242 roku, ale od niedawna jest rządzona przez niezależną autokrację.

Obecny jest sam Yuri Grom, który przybył na pokładzie megashipu Indomitable. Grom był niegdyś szanowanym admirałem Federalnej Marynarki Wojennej, zanim odszedł wraz z ogromną liczbą statków i zwolenników. Założyli oni niezależną frakcję EG Union, którą kieruje jako dyktator wojskowy.

Delegacji rywali przewodzi ambasador Delphine Dumont z Federalnego Korpusu Dyplomatycznego. Zostali oni przetransportowani na megaszybie Freedom’s Foundation dzięki uprzejmości Delta Pavonis Galactic Interstellar, która wcześniej kontrolowała system. Ambasador zaprosiła media do obejrzenia jej wstępnego zapoznania się z Yurijem Gromem, który wydawał się być nieco zaskoczony jej ciepłym powitaniem.

Wielki Książę Simion Petrescu, władca Autokracji Delta Pavonis, powiedział obecnym dziennikarzom:

Konferencja odbędzie się w Kessler City na Dziedzictwie Reagana (tłum. Reagan’s Legacy), gdzie nasi dostojni goście będą cieszyć się naszą słynną gościnnością. Z niecierpliwością czekam, by dowiedzieć się więcej o ich propozycjach.

To pierwszy raz, kiedy Federacja dyplomatycznie zaangażowała się w sprawę Yurija Groma. Obserwatorzy polityczni zauważyli, że to taktowne podejście może być spowodowane tym, że kilka frakcji Federacji ogłosiło ostatnio niepodległość.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.