Federacja krytykowana przez Sojusz i Imperium

Przywódcy Sojuszu i Imperium zareagowali na ostatnią falę deklaracji niepodległości ze strony systemów federalnych.

Osiem frakcji zerwało więzi z Federacją, w odpowiedzi na rządową inwigilację wszystkich prywatnych i publicznych komunikatów.

W wywiadzie dla The Alliance Tribune, wicepremier Angela Corcoran zauważyła:

Inwazyjna natura Biura Detekcji Proaktywnej spowodowała, że miliony ludzi słusznie domagają się samostanowienia. Prezydent Hudson powinien obawiać się, że historia może uznać go za pierwszego dyktatora Federacji.

Z kolei na łamach Eye on Achenar pojawiły się komentarze senatora Dentona Patreusa:

Oczywiście, że frakcje Federacji zwracają się przeciwko niej. Arogancja i korupcja jej przywódców nieuchronnie doprowadzi do jej wewnętrznego rozkładu. Możemy się spodziewać, że już niedługo pogrąży się w chaosie.

Federalny newsfeed Sol Today opublikował odpowiedź wiceprezydenta Jerome’a Archera:

Zarówno Sojusz jak i Imperium wybrały reakcyjne podejście do terroryzmu, podczas gdy Federacja poczyniła ogromne postępy w zbieraniu informacji wywiadowczych i działaniach prewencyjnych. Jestem przekonany, że Biuro Proaktywnego Wykrywania zostanie zaakceptowane jako jedna z największych innowacji galaktyki.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.