Hadrian Duval będzie miał spadkobiercę

Lady Astrid Minerva-Duval, żona Hadriana Augusta Duvala, potwierdziła, że w grudniu spodziewa się narodzin dziecka.

Wiadomość została podana przez Paresa News Network:

Lady Astrid była wyraźnie szczęśliwa, gdy opowiadała nam o swojej ciąży, a także o podekscytowaniu Hadriana z powodu bycia ojcem. Jej jedyną skargą było to, że nie może już latać na misjach wsparcia dla Nova Imperium. Raz komandor, zawsze komandor!.

Główne kanały medialne również skomentowały tę wiadomość.

The Imperial Herald:

Wywołało to namacalne falowanie niepokoju w Senacie. Ponieważ ani Imperator Arissa Lavigny-Duval, ani Księżniczka Aisling Duval nie mają spadkobierców, pretensje Hadriana do tronu zostaną wzmocnione, jeśli tylko on sam zapewni kontynuację linii krwi Duvalów.

Eye on Achenar:

Kogo obchodzi potomstwo nieślubnego wnuka Imperatora Hengista? NMLA może i wymordowało znaczną część rodziny cesarskiej, ale ten wyrzutek wciąż jest przypisem w ich szlachetnej historii.

Vox Galactica:

Pomimo swojego nieoficjalnego statusu, Hadrian Duval ma wielu cichych zwolenników w Imperium. Jego izolacjonistyczna postawa przemawia do nostalgicznych obywateli, podobnie jak powrót do tradycji męskich Imperatorów. Jeśli Hadrian będzie miał syna, może poczuć się upoważniony do bardziej zdecydowanych starań o swoje prawa rodzicielskie.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.