Mahon: Traktat Syriusza uratowałby Aegis

Premier Edmund Mahon wypowiedział się na temat śledztwa w sprawie Aegis i jego nieudanej propozycji ujednolicenia operacji antyksenowych.

W ramach wywiadu dla The Alliance Tribune, powiedział:

Najbardziej w mojej karierze żałuję, że nie udało mi się sformalizować Traktatu Syriusza na Szczycie Galaktycznym. To zrewolucjonizowałoby Aegis poprzez zapewnienie zaangażowania i zasobów, na które zasługuje, oszczędzając jej upokorzenia w postaci publicznego śledztwa.

Ataki Dziewięciu Męczenników zapobiegły tej historycznej okazji, oczywiście, ale sam Traktat Syriusza pozostaje wykonalny. Chętnie ratyfikuję go w imieniu Sojuszu, jeśli przekonamy innych sygnatariuszy, że obrona ludzkości przed zagrożeniem ze strony Thargoidów powinna być naszym najwyższym priorytetem.

Śledczy nadal zbierają informacje dotyczące działalności Aegis. Doszło do kolejnych rezygnacji kluczowych pracowników, a dokumentacja finansowa jest poddawana niezależnemu audytowi.

Dr Paul Baumann, przewodniczący komisji śledczej, potwierdził, że zarzuty o kryminalne zaniedbania mogą zostać postawione kluczowym postaciom w Aegis, jeśli zostaną przedstawione wystarczające dowody. Nie ma jednak pewności co do tego, który sąd rozpatrywałby sprawy sądowe dotyczące organizacji trójmocarstwowej.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.