Salvation ostrzega przed atakiem Thargoidów

Anonimowa postać znana jako Salvation twierdzi, że siły Thargoidów wkrótce rozpoczną atak w systemie Cornsar.

Poniższa wiadomość została odebrana przez wszystkie główne kanały informacyjne:

Tu Salvation. Władze w systemie Cornsar muszą natychmiast ewakuować miejscową ludność. Uważam, że inwazja Thargoidów na system jest nieuchronna.

Zdałem sobie sprawę z tego zagrożenia podczas opracowywania nowej międzygwiezdnej sieci ksenodetekcji, która będzie znacznie lepsza od Eagle Eye. Chociaż sieć nie jest w pełni ukończona, nie możemy odrzucić tego raportu jako fałszywego odczytu. Cornsar musi działać natychmiast.

Carter Armstrong, główny administrator z Aegis, wydał oficjalne oświadczenie:

Aegis nie może potwierdzić tego twierdzenia. Nic nie wskazuje na obecność Thargoidów w okolicy, a Cornsar znajduje się zbyt daleko od ich znanych terytoriów, by być realnym celem. Ponieważ większość naszych operacji jest zawieszona z powodu publicznego śledztwa, nie możemy poświęcić żadnych środków na dalsze dochodzenie.

Pojawiła się również odpowiedź od marszałka Noah Sharrowa, który rządzi systemem Cornsar w imieniu Allied Cornsar Constitution Party:

Nie mamy żadnego interesu w indywidualnych gierkach pomiędzy Aegis i Salvation. Ani przez chwilę nie wierzymy, że Thargoidzi zejdą z własnej ścieżki, aby nas nękać.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.