Salvation przypisuje sobie zasługi za odparcie Thargoidów

Anonimowy ” naukowiec” Salvation wziął na siebie odpowiedzialność za niewyjaśnione opuszczenie systemu Cornsar przez Thargoidów.

Salvation przewidział ich atak, ale jego twierdzenie zostało odrzucone przez Aegis i inne władze. Po kilku dniach statki Thargoidów odleciały nagle, pozostawiając za sobą wraki w całym systemie.

Na publicznych kanałach nadano następującą wiadomość:

Tu Salvation. Inwazja Thargoidów na Cornsar została odparta dzięki prototypowej broni anty-xeno, nad którą pracowałem od jakiegoś czasu. Udało mi się osiągnąć to, czego nie udało się Aegis – skuteczny środek odstraszający przed zagrożeniem ze strony obcych.

Dopracowanie tej broni jest na etapie krytycznym, więc nie mogę zdradzić żadnych szczegółów. Żałuję jedynie, że moje ostrzeżenie nie zostało wysłuchane na czas, by uratować wszystkich na tych dwóch gwiezdnych portach.

Ten triumf był możliwy tylko dzięki lojalnym pilotom, którzy odpowiedzieli na moje wezwanie. Nagrody będą wkrótce dostępne na pokładzie megashipa Bright Sentinel w systemie Mbooni.

Tożsamość i możliwości Salvation pozostają nieznane, ale zyskał on reputację rywala dla Aegis. Posiada również wiedzę na temat Azimuth Biochemicals, firmy badawczej związanej z najwcześniejszymi odnotowanymi spotkaniami z artefaktami Strażników i Thargoidów.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.