Torval Orbital został zbudowany

INFORMACJA Z FEDERACJI PILOTÓW

W systemie LTT 198 rozpoczął działalność nowy port gwiezdny, powstały w wyniku inicjatywy górniczej senator Zeminy Torval.

Torval Orbital będzie służył jako siedziba administracyjna Torval-Mastopolos Mining. Firma z powodzeniem konkurowała z Wreaken Corporation o obecność w systemie LTT 198.

Marlon Royce, analityk biznesowy dla Vox Galactica, zauważył:

Mastopolos Mining powinno chwalić się pozytywnym startem dla swojej nowej filii. Zamiast tego, jej reakcja tylko potwierdziła pogłębiający się rozdźwięk między rodziną Mastopolos a większościowym udziałowcem ich korporacji, Zeminą Torval.

Dyrektor generalna Gabriella Mastopolos oficjalnie zdystansowała się od firmy będącej jej odnogą, twierdząc, że 'przejęła naszą nazwę z zamiarem zwabienia naszych klientów’. A wypowiadając się dla imperialnych mediów, zarówno Adrian jak i Elena Mastopolos skrytykowali przydatność Constantii Torval do pełnienia funkcji dyrektora operacyjnego.

Nie ustają spekulacje, dlaczego rodziny stały się sobie obce. Na razie Zemina Torval wydaje się skupiać wyłącznie na swoich bezpośrednich potomkach. Najmłodsza córka Petra Torval została senatorem, a wnuk Titus Torval awansował na wysokie stanowisko w Imperialnym Wywiadzie, przyszłość dynastii Torvalów rysuje się w jasnych barwach.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.