Uderzenie Thargoidów nastąpiło zgodnie z prognozą Salvation

INFORMACJA Z FEDERACJI PILOTÓW

System Cornsar został zaatakowany przez siły Thargoidów, powodując poważne uszkodzenia dwóch portów gwiezdnych.

Bezpośrednie ataki na stacje Chadwick Port i Ito Market przyniosły ponad dziesięć tysięcy ofiar. Lokalne raporty podają, że statki Thargoidów pojawiły się także w innych miejscach systemu, narażając na niebezpieczeństwo kolejne miliony istnień ludzkich.

Anonimowa postać znana jako Salvation ostrzegała niedawno, że Cornsar jest w bezpośrednim niebezpieczeństwie inwazji, o czym zaalarmowała go jego nowa sieć wykrywania xeno. Aegis nie mogło zweryfikować twierdzeń Salvation i nie widziało żadnych dowodów na obecność Thargoidów.

Władca systemu, marszałek Noah Sharrow z Allied Cornsar Constitution Party, przekazał następującą wiadomość:

To jest wezwanie do wszystkich pilotów w pobliżu Cornsar. Pilnie potrzebujemy statków do obrony naszych ludzi przed Thargoidami oraz do ratowania cywilów uwięzionych w Porcie Chadwick i na Ito Market. To poważna sytuacja kryzysowa!

Aegis wydało krótkie oświadczenie:

Możemy potwierdzić obecność Thargoidów w systemie Cornsar. Niestety większość naszych operacji i personelu pozostaje zawieszona ze względu na śledztwo publiczne, więc nie możemy wesprzeć żadnych wysiłków anty-xeno.

Nie było dalszej komunikacji ze strony Salvation, i to pomimo jego trafnego przewidzenia ataku.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.