Yuri Grom na celowniku federalnych

INFORMACJA Z FEDERACJI PILOTÓW

Konferencja polityczna na Delta Pavonis wybuchła konfliktem pomiędzy EG Union a Delta Pavonis Galactic Interstellar.

Yuri Grom, władca EG Union, nadał tę wiadomość:

Ta konferencja nie była niczym więcej niż pułapką! Moja delegacja została pojmana i trzymana na muszce przez oddział tajnych agentów federalnych. Dzięki poświęceniu moich lojalnych strażników udało nam się uciec z Kessler City, ale nasze statki zostały zaatakowane. Federacja wypowiedziała wojnę – odpowiem tym samym!.

Prezydent Zachary Hudson wydał oficjalne oświadczenie:

Yuri Grom jest zdrajcą i niebezpiecznym zagrożeniem dla bezpieczeństwa Federacji. Nie możemy zignorować żadnej okazji do wyeliminowania tego bezwzględnego tyrana.

Delta Pavonis Galactic Interstellar poprosiła o asystę Federacji, aby zapewnić wsparcie bojowe swoim siłom. W zamian EG Union wezwała na pomoc „sojuszników Yuriego Groma i wrogów Federacji”.

Wielki Książę Simion Petrescu, gospodarz konferencji politycznej, odrzucił twierdzenia, jakoby jego frakcja potajemnie współpracowała z Federacją w celu uwięzienia Yurija Groma. Federalny Korpus Dyplomatyczny nie wypowiedział się jeszcze na temat swojej roli w tych wydarzeniach.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.