Zakończyła się kampania Neomedical Industries dotycząca Onionhead

INFORMACJA Z FEDERACJI PILOTÓW

Megakorporacja farmaceutyczna otrzymała wystarczającą ilość materiałów do produkcji szczepu gamma Onionhead jako środka leczniczego.

Piloci dostarczyli transporty kombinezonów H.E. (H.E. suits), polimerów (polymers) i robotyki (robotics) do portu Crippen w systemie Haithis. Zapłata za te dostawy jest już dostępna w porcie gwiezdnym u partnera korporacyjnego giganta farmaceutycznego, Haithis Purple Dynamic Group.

W oczekiwaniu na ataki piratów koordynowane przez syndykat Kumo Crew, zaoferowano również bony na nagrody (bounty vouchers) za wszystkie ścigane statki. Ich megaship nadal pozostaje w systemie Haithis, co wzbudziło obawy o dalszy odwet ze strony Archona Delaine.

Oświadczenie w tej sprawie wydał Olwyn Kendrick, dyrektor generalny Neomedical Industries:

Dzięki wspaniałym datkom, wygląda na to, że jesteśmy na dobrej drodze do wprowadzenia medycznie certyfikowanego szczepu Onionhead do około 15% wszystkich niezależnych systemów i systemów Sojuszu na 17 września 3307 roku. Wkrótce będzie ona postrzegana jako ważny produkt opieki zdrowotnej dla milionów ludzi, a nie jako osławiony narkotyk.

Pojawiły się pewne głosy krytyki pod adresem Sojuszu, zwłaszcza z kręgów federalnych i imperialnych, za dopuszczenie popularnego leku psychodelicznego do legalnej sprzedaży. Zgromadzenie powtórzyło jednak, że większość praw handlowych Sojuszu jest egzekwowana w zależności od systemu, a transakcja jest możliwa tylko dzięki stanowczym zapewnieniom i poręczeniu Neomedical Industries.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.