Agenci federalni rozbili ekstremistów z Jupiter Division

Prokorporatystyczna grupa planująca serię ataków terrorystycznych została zlikwidowana przez Federalną Agencję Wywiadowczą.

Aktualne informacje na temat operacji przekazała wicedyrektor Bethany Blake, która kieruje Biurem Proaktywnego Wykrywania:

Siły specjalne aresztowały obecnie organizatorów podziemnej organizacji o nazwie Gniew Jowisza. Była to zbieranina obywateli zradykalizowanych przez Jupiter Rochester w przekonaniu, że mogą zastąpić demokratycznie wybranych przywódców korporacyjnymi władcami.

Ta udana operacja była możliwa tylko dzięki informacjom dostarczonym przez PDB. Bez tej sieci nadzoru bylibyśmy całkowicie nieświadomi Gniewu Jupitera, a wielu czołowych polityków mogło stracić życie.

Nasi analitycy aktualizują teraz algorytmy PDB, aby zwrócić uwagę na obywateli, którzy są zagrożeni radykalizacją. Będziemy zapobiegać terroryzmowi krajowemu poprzez identyfikację tych, którzy są korumpowani przez wrogie ideologie.”

Jako odpowiedź, na łamach The Federal Times zacytowano kongresmena Bai Zhenga:

Jest to niepokojący rozwój w ewolucji PDB. Jest to również to, czego obawiało się wielu z nas w Kongresie. Nie namierzamy ludzi, którzy popełnili przestępstwo, ale ludzi, których osobiste opinie są nie do zaakceptowania przez rząd.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.