Atak terrorystyczny na kwaterę główną Hadriana Duvala

Wiadomość z Federacji Pilotów

Eksplozje uderzyły w port gwiezdny Dyson City w systemie Paresa, siedzibę organizacji Hadriana Duvala – Nova Imperium.

Port gwiezdny doznał poważnych uszkodzeń strukturalnych oraz żrącego działania toksycznych enzymów, charakterystycznych dla broni używanej przez NMLA. Wstępne raporty mówią o ponad piętnastu tysiącach zabitych i podobnej liczbie rannych.

Poniższe oświadczenie zostało wydane przez Praetora Leo Magnusa, byłego szefa ochrony Nova Imperium, który został oddelegowany do ACT:

Na krótko przed tym atakiem, mój zespół przechwycił komunikację pomiędzy podejrzanymi zwolennikami Neo-Marlinistów. Odnosiła się ona do zbliżającej się próby zabicia Imperatora Hadriana Duvala, Lady Astrid Minervy-Duval i ich nienarodzonego dziecka.

Natychmiast rozkazałem Gwardii Pretoriańskiej przenieść rodzinę Imperatora poza stację, co udało się osiągnąć na kilka minut przed detonacją bomb. Z przyjemnością donoszę, że przeżyli ten brutalny atak, ale niestety nie udało się na czas ewakuować pozostałej ludności.

W systemie Paresa ogłoszono stan wyjątkowy, z pilną prośbą o niezależnych pilotów do pomocy w ratowaniu ocalałych z portu gwiezdnego Dyson City.

Imperium potwierdziło, że zgodnie z traktatem z Paresa, zapewni wsparcie militarne i medyczne dla Nova Imperium. ACT prowadzi śledztwo, by dowiedzieć się więcej na temat ataku.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.