Bliźniacze inicjatywy dla projektu Colonia Bridge

Wiadomość z Federacji Pilotów

Kampanie dostawcze prowadzone w systemach Alcor i Colonia mają na celu usprawnienie podróży do odległych kolonii.

Projekt Colonia Bridge jest finansowany przez Brewer Corporation, która przedstawiła szczegóły w komunikacie prasowym:

Region Colonia ma wielki potencjał dla firm i podróżników, ale długa podróż może być dla nich zaporowa. Brewer Corporation inwestuje w infrastrukturę transportową pomiędzy systemami centralnymi a Colonią, aby ułatwić pokonywanie tych tysięcy lat świetlnych.

Na trasie do Colonii zostanie umieszczonych do 30 nadających się do dokowania megashipów, które zapewnią podróżnikom cenne wytchnienie i zaopatrzenie w zasoby, w tym również tryt. Te stacjonarne megashipy powinny zostać uruchomione do 28 października i będą oznaczać zakończenie pierwszej fazy trzyetapowego projektu Colonia Bridge. Jego celem jest umieszczenie dokowanych megashipów co czterysta do pięciuset lat świetlnych, począwszy od systemów Alcor i Colonia.
Aby to osiągnąć, potrzebujemy dużych ilości kompozytów ceramicznych (ceramic composites), komponentów komputerowych (computer components) i jednostek chłodzenia termicznego (thermal cooling units). Produkty te można będzie dostarczyć albo do Macdonald Settlement w systemie Alcor, albo do Jaques Station w systemie Colonia.

Rada Colonii dofinansowuje część inicjatywy, ze względu na znaczenie tego przedsięwzięcia. W konsekwencji zapotrzebowanie na towary dla megashipów na Jaques Station zostało zmniejszone.

Korporacja Brewer potwierdziła, że oprócz zaoferowania zapłaty za materiały, poprosi dziesięciu najlepszych współpracowników z Alcor i Colonii o nadesłanie potencjalnych nazw dla nowych megashipów. Zgłoszenia zostaną poddane ocenie przez zarząd Brewer Corporation.

Dodatkową zachętą będą tymczasowe zniżki na zakup i wyposażenie lotniskowców zarówno w Macdonald Settlement, jak i Jacques Station, w zależności od wielkości wkładu pilotów.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.