Pierwszy etap budowy Colonia Bridge oddany do użytku

Wiadomość Federacji Pilotów

Trzydzieści megashipów zostało umieszczonych pomiędzy systemami centralnymi a regionem Colonia, aby służyły jako porty stacjonarne.
Z systemu Alcor wysłano w kierunku Colonii dwadzieścia pięć megashipów przystosowanych do dokowania, które zajęły pozycje w systemach oddalonych od siebie o około 400 do 500 lat świetlnych. Pięć kolejnych megashipów wystartowało z kierunku systemu Colonia.
Każdy statek służy jako stała stacja przelotowa dla podróżnych i firm, zaprojektowana w celu usprawnienia podróży do i z Colonii. Świadczone są różne usługi, w tym tankowanie trytu dla transportowców floty klasy Drake.

Most do Colonii jest dziełem Brewer Corporation, która przeprowadziła bardzo udaną kampanię zaopatrzeniową w celu zebrania środków niezbędnych do budowy. Megakorporacja potwierdziła, że faza druga tego projektu rozpocznie się w przyszłym tygodniu.

W trakcie tworzenia Colonia Bridge, załoga na pokładzie stacjonarnego megashipa Memories of Oresrati w systemie Snake Sector OD-S b4-2 zgłosiła niezwykły incydent. Na sensorach dalekiego zasięgu wykryto zniekształconą transmisję, która mogła być wezwaniem SOS. Wprawdzie nie udało się ustalić źródła sygnału, ale jego siła sugerowała, że pochodzi on z miejsca oddalonego o 50 lat świetlnych.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.