Podział korporacyjny między Mastopolos i Torval

Firma Torval-Mastopolos Mining, należąca do senator Zeminy Torval, stała się w pełni niezależna od swojej macierzystej korporacji.

Dawna filia Mastopolos Mining oficjalnie zmieniła nazwę na Torval Mining Ltd. Zemina Torval jest wymieniona jako dyrektor generalny, a jej najstarsza córka pozostaje na stanowisku dyrektora operacyjnego. Siedzibą firmy jest port gwiezdny Torval Orbital w systemie LTT 198.

Korespondent biznesowy Anton Lagorio donosił dla The Imperial Herald:

Chociaż Torval Mining Ltd jest teraz niezależną firmą, udziały są prawnie zbywalne pomiędzy nią a Mastopolos Mining. Pozwoliło to lojalnym zwolennikom zarówno Zeminy Torval, jak i Gabrielli Mastopolos na wzajemne podążanie za swoim sztandarem. W rezultacie Torval Mining Ltd przejął wiele statków, pracowników i zasobów od swojej byłej matki.

Pojawiły się zapewnienia, że podział był polubowny i zgodny z imperialnymi tradycjami honorowego postępowania. Constantia Torval obiecała klientom, że usługi górnicze i transportowe zostaną utrzymane na tym samym, wysokim poziomie.

Trwają spekulacje na temat tego, co spowodowało ten niespodziewany rozdźwięk między rodzinami Torval i Mastopolos. Wydaje się, że Zemina Torval skupia się na zapewnieniu korzyści własnym dzieciom i wnukom, a nie kuzynom ze strony Mastopolos, ale powód tej zmiany zdania wciąż pozostaje niejasny.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.