Projekt Colonia Bridge odebrał dostawy

Wiadomość Federacji Pilotów

Bliźniacze inicjatywy w systemach Alcor i Colonia pozyskały materiały do budowy nowych, przystosowanych do dokowania megashipów.

Brewer Corporation ogłosiła komunikat dotyczący swojego projektu Colonia Bridge:

Pozytywny odzew sprawił, że otrzymano obfite dostawy kompozytów ceramicznych (ceramic composites), komponentów komputerowych (computer components) i jednostek chłodzenia termicznego (thermal cooling units). W rezultacie, Brewer Corporation może teraz rozpocząć prace nad ulepszeniem infrastruktury transportowej pomiędzy systemami centralnymi a regionem Colonia.

Dzięki poświęceniu galaktycznej społeczności, do 28 października na trasie mostu Colonia zostanie umieszczonych 30 dokujących megashipów. Będą one służyć jako stacjonarne porty, zapewniając niezbędne udogodnienia dla podróżnych. Planowana jest już druga faza tego projektu, polegająca na umieszczeniu kolejnych megashipów co czterysta do pięciuset lat świetlnych, rozpoczynając od systemów Alcor i Colonia.
Wypłaty dla wnoszących wkład pilotów są już dostępne w Macdonald Settlement w systemie Alcor i Jaques Station w systemie Colonia. Oba gwiezdne porty oferują również tymczasową zniżkę na zakup i wyposażenie dla właścicieli naszych transportowców klasy Drake.

Korporacja Brewer wkrótce zwróci się do dziesięciu najlepszych pilotów z inicjatyw Alcor i Colonia z prośbą o propozycje nazw dla dokowanych megashipów, które zostaną umieszczone na trasie do Colonii. Zgłoszenia zostaną poddane ocenie przez zarząd Brewer Corporation.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.