Reportaż tajnego wysłannika o Talii Jokerów

Francesca Wolfe z Wallglass Investigations Agency przedstawia wewnętrzne spojrzenie na hazardowy krąg Jokers’ Deck.

Informacje Gunnarsona były prawidłowe. Najnowszym gospodarzem jest wielomiliardowa inwestorka Lexi October, kobieta, która uratowała Supratech przed bankructwem. Znajdujemy się w jednym z nieużywanych kompleksów magazynowych Konsorcjum October, który z zewnątrz wygląda na opuszczony, ale wewnątrz jest bajecznym, błyszczącym pałacem. Właściwie nie wiem, na jakiej planecie się znajduję, ponieważ wszyscy służący – w tym ja z moim fałszywym ID – zostali tu przetransportowani w całkowitej tajemnicy.

Jokers’ Deck jest dokładnie tym, czego można by się spodziewać po luksusowym kasynie dla superbogatych. Wykwintne jedzenie, wystawne ubrania i dziesiątki gier, od pokera w ciemno po wyścigi Giant Verrix. Zakłady obstawiane są żetonami o wartości miliarda kredytów, kamieniami szlachetnymi, a nawet aktami własności całego kontynentu. I to nie licząc pokoi dla VIP-ów, do których nie mogę się dostać.

Serwowałem egzotyczne drinki kilku znanym twarzom, takim jak księżna Rouncival i Scorpio DeVorrow. Widziałem senator Leatrix rozmawiającą szczerze z ambasadorem Rochesterem o księżniczce, którą oboje znają. Arcykorsarze Trask i Volantyne z Rady Kumo są tutaj, walcząc z Zacharym Rackhamem przy stołach roue mortelle. I nie sposób nie słyszeć głosu Xiony, megagwiazdy Sojuszu, gdy tylko wygra wysoką stawkę.

Oh, a któż to tu teraz wszedł, ale… chwila, słyszę alarm. Wygląda na alarm bezpieczeństwa. Cholera, czy oni mnie wykryli? Powinnam…

Wiadomość została opublikowana przez Erika Gunnarsona, który dodał taką oto kodę:

Od czasu otrzymania tej wiadomości nie usłyszałem nic więcej od Wolfe, a ona nie zameldowała się w umówionym punkcie spotkania. Postanowiłem podzielić się jej raportem jako ostrzeżeniem dla Jokers’ Deck. Jeśli coś jej się stanie, pamiętaj, że wiemy kim jesteście.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.