Senatorowie proponują ochronę Hadrianowi Duvalowi

Ostatni atak NMLA w systemie Paresa zachęcił Senat Imperialny do wyciągnięcia ręki do Imperatora Hadriana Duvala.

Oficjalne oświadczenie w tej sprawie złożył senator Caspian Leopold:

Większość z nas wierzy, że zachowanie linii krwi duvalów jest najważniejsze dla przyszłości Imperium. Hadrian Duval nie jest oficjalnie członkiem Rodziny Imperialnej, ale jest wnukiem Imperatora Hengista, co oznacza, że jego nienarodzone jeszcze dziecko jest również z królewskiego rodu.

NMLA zamordowało już wielu Duvalów, w tym księcia Harolda. W rzeczy samej, sam Hadrian ledwo przeżył próbę zamachu w zeszłym roku. To jasne, że Imperium może zapewnić większe bezpieczeństwo niż ma obecnie, a naszym obowiązkiem jest to zrobić.

Dlatego proponujemy uczynić zarówno Hadriana, jak i Lady Astrid podopiecznymi Senatu. Będą pod najwyższą ochroną, przynajmniej dopóki to poważne zagrożenie nie minie.

Imperator Hadrian Duval prowadzi obecnie rozmowy z delegacją Senatu. Obserwatorzy polityczni uważają, że ich propozycja może być uzależniona od zerwania przez niego więzi z Nova Imperium, izolacjonistyczną organizacją, która niegdyś została zdelegalizowana w Imperium.

Niezależne serwisy informacyjne spekulują, że od czasu rozpoczęcia kampanii terroru przez NMLA, Imperator Arissa Lavigny-Duval znajduje się pod podobną senacką ochroną i wykonuje swoje obowiązki z bezpiecznego miejsca.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.