Torval Mining Ltd. zwraca się z prośbą o dostawy zasobów

Wiadomość Federacji Pilotów

Nowa korporacja senator Zeminy Torval oczekuje dostaw towarów na swój megaship w systemie EGM 559.

Constantia Torval, córka senator i dyrektor operacyjny firmy, przedstawiła szczegóły inicjatywy:

Teraz, gdy jesteśmy w pełni niezależnym przedsiębiorstwem, dodatkowe zasoby są pilnie potrzebne, aby kontynuować świadczenie usług dla Imperium. Moim celem jest zapewnienie, że nazwa Torval pozostanie synonimem efektywności i oddania.

Przesyłki sprzętu geologicznego (geological equipment), pieców mikrobiologicznych (microbial furnaces) i ekstraktorów minerałów (mineral extractors) mogą być dostarczane na megaship Pride of Bitterwood w systemie EGM 559. Stamtąd zostaną one przetransportowane do naszej siedziby na Torval Orbital w LTT 198.

Pride of Bitterwood jest częścią floty korporacyjnej zakupionej niedawno przez Torval Mining Ltd. Większość z nich znajduje się obecnie w systemie LTT 198 i jest przystosowywana do operacji wydobywczych i transportowych. Analitycy biznesowi uważają, że te megashipy zostały sfinansowane przez Zeminę Torval po sprzedaży większości swoich udziałów w Mastopolos Mining.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.