Ujawniono federacyjną siatkę terrorystyczną

Biuro Proaktywnego Wykrywania odegrało kluczową rolę w zidentyfikowaniu brutalnych korporacyjnych ekstremistów w Federacji.

Zastępca dyrektora Bethany Blake z Federalnej Agencji Wywiadowczej wydała oświadczenie dla mediów:

W ostatnich tygodniach nasze algorytmy nadzoru wskazały serię zakodowanych komunikatów do zbadania. Odkryliśmy, że sieć zradykalizowanych obywateli omawiała plany zamachów na członków Kongresu i czołowe osobistości świata polityki.

Ten ruch, który nazywa siebie Gniewem Jupitera, jest zainspirowany nieudaną próbą Jupitera Rochestera, mającą na celu umożliwienie korporacjom bezpośredniego rządzenia Federacją. Ich celem było dokonanie zemsty na tych, których uważają za 'wrogów Jupiter Division’.

Wykorzystując dane przechwycone przez Biuro Detekcji Proaktywnej, agenci FIA przeprowadzili serię skoordynowanych uderzeń w kilku systemach Federacji. Ponad tysiąc uzbrojonych ekstremistów zostało aresztowanych, zanim zdążyli podjąć działania. Obecnie pracujemy nad identyfikacją pozostałych członków Jupiter’s Wrath.

Wiceprezydent Jerome Archer twierdził, że było to kolejne potwierdzenie słuszności wprowadzenia ustawy Domestic Counter-Terrorism Act, która pozwoliła na utworzenie PDB. Jednak Prezydent gabinetu cieni Felicia Winters skomentowała to słowami::

Pochwalam FIA za wykonywanie swoich obowiązków. Ale kwestionuję również czas tej operacji, która ma miejsce tak szybko po przerażająco lekkomyślnej próbie schwytania Yuri Groma przez Prezydenta Hudsona. Wydaje mi się to obliczone na pokazanie jego administracji w pozytywnym świetle, przy jednoczesnym zignorowaniu naruszenia prywatności obywateli.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.