Brak postępów w sprawie impasu Dredgera

Nomadyczny klan Scriveners nadal opiera się próbom przejęcia swojego statku przez Uniwersytet Oriona.

Niezależny reporter Casey Kilpatrick opublikował aktualizację z systemu Oochost PC-C c29-0:

Twierdzenie Uniwersytetu Oriona, że statek jest ich własnością, zostało odparte przez Advocacy przywołaniem przepisów zapobiegających skażeniu kulturowemu. Powstaje więc teraz pytanie: kto tak naprawdę jest właścicielem statku? Czy rodziny, które mieszkają tam od pokoleń, czy organizacja, która pierwotnie ją zbudowała?

Zaproponowano różne rozwiązania, aby rozwiązać ten spór. Między innymi Międzygwiezdna Grupa Badawcza Canonn zaproponowała zakup dradgera od Uniwersytetu Oriona, podarowanie go Klanowi Scriveners i publiczne udostępnienie zawartości ich tajemniczego rdzenia wiedzy.

Jednak dwa wieki izolacji zaszczepiły w tym skupionym na nauce społeczeństwie patologiczną potrzebę ochrony swoich badań. Nie są bardziej skłonni do współpracy niż głęboko religijny naród, który prosi o oddanie swojego najświętszego artefaktu.

Scientia Aeterna, megaship Oriona, wciąż przesyła prośby o komunikację. Widziałem nawet, jak jeden z jego statków pomocniczych, szukając punktu dostępu, ledwo uniknął pożarcia przez paszczę dredgera. Ale Scrivenersi są szczelnie zamknięci i nie widać końca tego oblężenia.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.