Hadrian Duval przyjmuje ochronę Senatu

Imperium oficjalnie ogłosiło Hadriana Augustusa Duvala i jego żonę Lady Astrid Minerva-Duval jako podopiecznych Senatu.

Oferta ochrony ze strony Senatu została złożona po tym, jak NMLA próbowało zamordować ich i ich nienarodzone dziecko, bombardując port gwiezdny Dyson City.

Przed przetransportowaniem z systemu Paresa do bezpiecznego miejsca, Hadrian Duval wysłał tę wiadomość:

Lady Astrid i ja przyjęliśmy tę ofertę z ogromną niechęcią. Żadne z nas nie chce opuścić naszego domu ani wiernych zwolenników. Czujemy jednak, że jest to kwestia obowiązku, aby chronić naszą rodzinę i zapewnić przyszłym pokoleniom linię krwi Duval.

Nova Imperium będzie odtąd znane jako Nova Paresa. Będzie nadal służyć jako wierny sojusznik Imperium, zgodnie z traktatem z Paresy. Wszystkich, którzy walczyli za naszą sprawę przez te wszystkie lata, zapewniam, że historia nigdy o nas nie zapomni. Memento Mordanticus!

Praetor Leo Magnus otrzymał publiczne poparcie, by przejąć przywództwo w Nova Paresa. Hadrian Duval poparł swojego byłego szefa ochrony, który zajął jego miejsce, ale potwierdził, że tytuł Imperatora jest już nieaktualny.

W powiązanych wiadomościach, ACT stwierdziło, że śledztwo w sprawie ataku na Dyson City przyniosło pewne rezultaty. Chociaż szczegóły są zastrzeżone ze względów bezpieczeństwa, spodziewamy się, że wkrótce zostanie ogłoszony znaczący przełom.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.