Impas związany z dredgerem inspiruje konkurencyjne kampanie

Wiadomość Federacji Pilotów

W systemie HIP 43670 trwają dwie konkurujące ze sobą inicjatywy transportowe, z których każda ma na celu przyniesienie korzyści klanowi Scriveners.

Uniwersytet Oriona nawiązał współpracę z Independent HIP 43670 Labour, która zabiega o dostarczenie anomalnych danych ze skanowania zbiorczego (anomalous bulk scan data), nietypowych zaszyfrowanych plików (unusual encrypted files) oraz niezidentyfikowanych archiwów skanowania (unidentified scan archives) do Shaara Gateway w HIP 43670.

Wicekanclerz Leland Pettigrew wyjaśnił, na czym polega kampania uniwersytetu:

Chociaż dredger J-403 jest prawnie naszą własnością, to najbardziej cenimy sobie zaangażowanie klanu Scriveners w badania głębokiej przestrzeni kosmicznej. Aby przekonać ich o naszych szlachetnych intencjach, przekazujemy dane naukowe i próbki do ich rdzenia wiedzy. Proponujemy, aby pozwolili nam towarzyszyć im w podróży i dzielić się z nimi przyszłymi odkryciami.

Alternatywna kampania toczy się również w systemie HIP 43670. Sympatycy Klanu Scriveners proszeni są o zebranie awaryjnych ogniw zasilających (emergency power cells), konwerterów mocy (power converters) oraz przekaźników energii (power transfer bus) i dostarczenie ich do Alliance of HIP 42371 na Oramus Terminal. Rzecznik prasowy powiedział mediom:

Zapasy te są niezbędne do przeprowadzenia najważniejszych napraw dredgera Ponadto, jeśli systemy zasilania zostaną odpowiednio zmodernizowane, będą mogły ominąć starożytne komponenty, na które wpływ miały kody wymuszające Uniwersytetu Oriona, i kontynuować mu samodzielną podróż.

Mimo braku odpowiedzi od Klanu Scrivenerów dredger aktywnie monitoruje wszystkie lokalne i międzygwiezdne transmisje. Jest to nowe zjawisko dla tej odizolowanej społeczności i sugeruje, że są oni świadomi tych działań.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.