NMLA odzyskuje Steel Majesty

Były megaship Neo-Marlinistów został opanowany przez terrorystów NMLA w systemie RO-P b6-2 w sektorze Hyades.

Stalowy Majestat był pierwotnie własnością Neo-Marlinistycznego Zakonu Mudhrid, jednego z kluczowych sojuszników NMLA. Po ich klęsce przetransportował wielu z nich do Kolonii Marlinistycznych, gdzie minister Aaron Whyte udzielił im azylu. Jego frakcja wykorzystała megaship w czasie sierpniowej wojny domowej.
Minister Jean-Christophe Lyon, obecny przywódca Partii Reformatorskiej Marlinizmu, wydał oświadczenie:

Pomimo naszych wysiłków mających na celu aresztowanie wszystkich pozostałych ekstremistów z naszej frakcji, ocalała grupa uzyskała dostęp do mashipu. Z danych bezpieczeństwa wynika, że dołączyło do nich kilka drużyn dobrze uzbrojonych bojowników NMLA.

Policja marlinistyczna ewakuowała około połowy załogi Steel Majesty, zanim NMLA przejęła kontrolę operacyjną. Niestety, nie ma możliwości uwolnienia tych, którzy nadal są uwięzieni na pokładzie.

Do zaistniałej sytuacji odniósł się współdowódca ACT kapitan Milo Castile:

Według naszych informacji, większość ocalałych komórek NMLA zebrała się razem na potrzeby tej operacji. Sądzimy, że pomagali im nie tylko lojaliści Aarona Whyte’a, ale także członkowie oryginalnej załogi megashipa z systemu Mudhrid.

Możliwe, że koalicja Neo-Marlinistów powstała w wyniku naszego zbliżenia do Theta Seven. Poprosiliśmy o dodatkowe wsparcie wszystkie służby bezpieczeństwa.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.