Odkryto dawno zaginioną placówkę badawczą

Wiadomość Federacji Pilotów

Na podstawie wezwania o pomoc niezależni piloci zlokalizowali opuszczoną osadę w systemie GW-W c1-1 w sektorze Snake.

SOS zostało początkowo przechwycone przez jeden z megashipów tworzących Colonia Bridge, co zainspirowało wiele statków do przeszukania pobliskich systemów. Źródło zostało ostatecznie zidentyfikowane jako Holloway Bioscience Research Facility 15 na księżycu GW-W c1-1 AB 5 b w sektorze Snake.

Piloci odkryli serię dzienników misji zarejestrowanych w roku 3255 przez niezależną jednostkę wojskową o nazwie Oddział Excalibur. Jak dotąd zawartość tych dzienników nie została udostępniona w serwisach informacyjnych.

Aanya Gupta, dyrektor generalny Holloway Bioscience Institute, wydała oświadczenie dla prasy:

Obiekt badawczy 15 był jednym z pierwszej fali laboratoriów badań planetarnych założonych przez naszego założyciela, cenionego naukowca lorda Rolanda Hollowaya. Nasza dokumentacja dotycząca tych placówek jest fragmentaryczna, dlatego jesteśmy wdzięczni, że udało się ją zlokalizować.

Niestety, nie możemy znaleźć żadnych danych dotyczących Oddziału Excalibur ani okoliczności, w jakich został on zakontraktowany. Nasze zespoły dochodzeniowe są na miejscu, aby zebrać dalsze informacje.

Holloway Bioscience Institute odmówił komentarza na temat pogłosek, że pierwotna załoga ośrodka badawczego natknęła się na niezidentyfikowaną wcześniej formę życia.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.