Przywódca Aegis opowiada się przeciwko Salvation

Admirał Aden Tanner wezwał Aegis do odrzucenia decyzji o zamknięciu śledztwa publicznego i podjęcia bezpośrednich działań przeciwko Salvation.

Musashi, megaship Aegis Defense pod jego dowództwem, wszedł do systemu T Tauri, aby rzucić wyzwanie Taurus Mining Ventures. Korporacja prowadziła działania na rzecz Salvation, w tym przygotowania do użycia broni anty-xeno, której użyto do wyeliminowania wszystkich Thargoidów z systemu Cornsar.

Admirał Tanner przekazał do mediów następującą wiadomość:

Nielicencjonowana technologia broni Salvation została celowo zaprojektowana, aby sprowokować Thargoidów, ryzykując miliony istnień ludzkich. Moje źródła donoszą mi, że dowody na to znajdują się w bazie asteroidowej Hind Mine. Dlatego żądam, aby Taurus Mining Ventures umożliwiło nam dostęp do niej, abyśmy mogli dowiedzieć się prawdy.

Patience Middleton z Taurus Mining Ventures odpowiedziała:

Jesteśmy legalnie działającą firmą na podstawie umowy z prywatnym obywatelem, której działalność jest chroniona umowami o zachowaniu poufności. Te groźby nie mają żadnej mocy prawnej i nie są mile widziane.

Admirał Tanner jest wysoko odznaczonym oficerem Federalnej Marynarki Wojennej i głównym łącznikiem wojskowym Aegis, który koordynował wiele działań bojowych przeciwko Thargoidom. Relokacja Musashi została potępiona przez dowództwo Aegis, a Tanner otrzymał rozkaz opuszczenia systemu T Tauri.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.