Theta Siedem wyśledzony w systemie Panjabell

Wiadomość Federacji Pilotów

Rozszyfrowana wiadomość sugeruje, że przywódca NMLA, Theta Seven, uniknął schwytania infiltrując kult Dalekiego Boga.

ACT publicznie poprosił o pomoc w rozszyfrowaniu wiadomości otrzymanej przez Grupę Theta, inżynierów NMLA zajmujących się produkcją bomb. Klucz szyfrujący został złamany, a rozszyfrowaną wiadomość przesłał komandor Therion Cygni. Wynikało z niej, że Theta Seven i jego najbliżsi współpracownicy uciekli do systemu Panjabell 31 lipca.

Kapitan Milo Castile, jeden ze współdowódców ACT, przedstawił aktualne informacje:

Nasza teoria jest taka, że Theta Seven i jego załoga podróżowali pod przykrywką jako wyznawcy Far God, którzy w tym czasie licznie gromadzili się w systemie Panjabell. Ponieważ wszyscy członkowie tego zakonu religijnego wyrzekają się swojej dotychczasowej tożsamości, pomogłoby to terrorystom uniknąć wykrycia.

The Pleiades Concordat i inne frakcje w Panjabell zgodnie współpracują z naszym śledztwem. Wydaje się jednak prawdopodobne, że Theta Seven ukrywa się obecnie na pokładzie jednego z trzech megashipów Dalekiego Boga, które wystartowały z systemu 6 sierpnia.

Agenci ACT podjęli próbę skontaktowania się z megashipami Perdition, Sacrosanct i Testament, aby ostrzec je o niebezpieczeństwie. Niestety kultyści uważają, że są na świętej pielgrzymce, której nie można przeszkodzić, a ich statki są „sanktuariami przed dalszymi prześladowaniami ze strony wrogich służb bezpieczeństwa”.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.