ACT demaskuje Lordów Restoracji

Affiliated Counter-Terrorism Unit (ACT) ujawniła tajną koalicję imperialnych senatorów, którzy kierowali działalnością terrorystyczną NMLA.
Informacje te zostały uzyskane po tym, jak agenci ACT z powodzeniem przeniknęli do tajnej sieci telekomunikacyjnej NMLA. Kapitan Saskia Landau przekazała mediom takie oto podsumowanie:

Senatorowie Gereon, Jourdain, Nerva, Scordato i Torquatus znajdowali się w samym sercu potężnego spisku mającego na celu trwałe usunięcie stanowiska Imperatora. Nazwali siebie Lordami Restoracji (Lords of Restoration), na podstawie swojego celu, jakim było przywrócenie władzy wykonawczej Senatowi.
NMLA stało się ich terrorystycznymi agentami, uzbrojonymi w broń do zamachów na Duvalów i innych przeszkadzających im ludzi. Jej członkowie zostali zmilitaryzowani w obozach szkoleniowych Darkwater i wyposażeni w wyrafinowany sprzęt przez skorumpowanych agentów Imperialnego Wywiadu. Jednak Lordowie nigdy nie mogli w pełni kontrolować terrorystycznej postaci Theta Seven, której ataki na nieimperialne porty gwiezdne nie były częścią ich pierwotnego planu.

Marlinizm był również wykorzystywany jako dźwignia polityczna. Liczono na to, że w porównaniu z tą demokratyczną ideologią, obywatele będą postrzegać Imperium kierowane przez senatorów jako umiarkowany kompromis, gdy zabraknie Rodziny Imperialnej. Doprowadziło to do powstania Marlinistycznych Kolonii, jednak późniejsze próby Lordów wpłynięcia na te systemy poprzez marionetkowych polityków nie powiodły się.

Po zamachach na księcia Harolda i innych Duvalów, Lordowie uprowadzili Cesarzową Arissę Lavigny-Duval w styczniu 3307 roku. Została ona porwana w drodze do bezpiecznego miejsca, a senator Nerva sfałszował potwierdzenie jej bezpiecznego przybycia. Pozwoliło to Lordom na zainicjowanie komunikacji z Senatem za pośrednictwem wirtualnego sobowtóra, który został zaakceptowany jako prawdziwy, ponieważ został zweryfikowany przez agentów Imperialnego Wywiadu.

ACT ściśle współpracuje z imperialnymi agencjami bezpieczeństwa, aby zidentyfikować wszystkich, którzy współpracowali z Lordami Restytucji.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.