Arissa uratowana z rocznej niewoli

Cesarzowa Arissa Lavigny-Duval została odnaleziona żywa po tym, jak przez rok była potajemnie więziona przez prywatną firmę wojskową Darkwater Inc.

Imperial Herald opublikował specjalny raport na temat ostatnich wydarzeń:

Nieobecność Imperatorki w życiu publicznym przez ponad rok wywołała wiele spekulacji. Senat twierdził, że była ona chroniona przed próbami zamachu przez NMLA i że pozostawali z nią w kontakcie.

Tak naprawdę, była ona przetrzymywana w niewoli przez tajnych dobroczyńców NMLA. Ta grupa imperialnych senatorów nazywała siebie Lords of Restoration. Zostali zdemaskowani dopiero wtedy, gdy ACT zwerbował niezależnych pilotów do pomocy w rozszyfrowaniu tajnej telekomunikacyjnej sieci kontrolowanej przez terrorystów.

Kanclerz Blaine natychmiast wydał rozkaz Gwardii Imperialnej przystąpienia do walki z żołnierzami Darkwater. Przechwycono statek uciekający z systemu Summerland, na którego pokładzie znajdowała się kapsuła kriogeniczna z samą Imperator. Została ona szybko odesłana na Kapitol i obecnie znajduje się pod opieką zespołu medycznego Pałacu Imperialnego.

IISS rozpoczęła działania zabezpieczające oparte na informacjach uzyskanych ze strony ACT. Wynika z nich, że w Senacie, Darkwater i Imperialnym Wywiadzie istniał długotrwały spisek mający na celu finansowanie i wzmacnianie NMLA. Senatorowie Alberto Gereon, Karl Nerva, Ursula Torquatus i kilku innych zostało umieszczonych w areszcie.

ACT oświadczyła, że wkrótce przekaże dodatkowe informacje.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.