Arissa odzyskuje tron cesarski

Cesarzowa Arissa Lavigny-Duval wzięła udział w publicznej ceremonii, która odbyła się po jej rocznym porwaniu przez Lordów Restytucji.

Jej przemówienie z Placu Trasken, wygłoszone na oczach milionów obywateli Kapitolu i w asyście legionów Gwardii Imperialnej, było transmitowane na wszystkich kanałach:

Tym, którzy chronili Imperium podczas mojej wymuszonej nieobecności, składam wyrazy najgłębszej wdzięczności. Mojej zaufanej kanclerz, senatorom i agencjom bezpieczeństwa należą się wyrazy uznania.

Do tych, którzy ośmielili się zaatakować obywateli Imperium, którzy ośmielili się podszywać pode mnie i wprowadzać w błąd mój lud… którzy odebrali życie mojej rodzinie. Wiedzcie jedno: nie będzie miejsca, gdzie można się ukryć przed moim gniewem.

A wszystkim obywatelom, którzy mogą obawiać się tych niepewnych czasów, ślubuję, że wasz cesarz poprowadzi was w chwalebną przyszłość, która należy do nas z mocy prawa.

Kolejne wiadomości z Pałacu Imperialnego chwaliły ACT i jej zwolenników za ich pracę w uwolnieniu Arissy i zniszczeniu NMLA. Księżniczce Aisling Duval również podziękowano za jej poświęcenie w odkrywaniu prawdy, choć niektóre serwisy informacyjne zauważyły, że Aisling mogłaby mieć silne podstawy do objęcia zwolnionego tronu.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.