Korporacja Syriusza wyrzucona z Reorte

Koalicja Górnicza Reorte z wielkim sukcesem zmusiła Korporację Syriusza do opuszczenia systemu.

Pomimo podpisania przez megakorporację strategicznego paktu obronnego z Sojuszem, frakcja kontrolująca Reorte stwierdziła, że megastatek Syriusza – Chariot of Rhea dopuścił się nielegalnego wtargnięcia na jej terytorium. Ta sprzeczka wkrótce przerodziła się w otwarty konflikt, który zakończył się porażką Korporacji Syriusza.

Fergus Cassidy, CEO Koalicji Górniczej, nadał niedawno nową wiadomość:

„Z pomocą wielu dzielnych pilotów, powstrzymaliśmy Syriusza przed zatopieniem swoich pazurów w systemie Reorte. Mam nadzieję, że nasze zwycięstwo przekona przywódców Sojuszu, by przemyśleli jeszcze raz swój pakt z diabłem.”

Kapitan Delfina Dominguez potwierdza, że siły Syriusza zaczynają wycofywać się z systemu Reorte. Chariot of Rhea opuści Reorte i przeniesie się do systemu Leesti, oczekując dalszych dyskusji z przywódcami Sojuszu.

Zewnętrzne źródła potwierdzają – przepustki do systemów Syriusz oraz Alioth zostały już wysłane pilotom zależnie od tego, którą z stron konfliktu wsparli.

Senat Sojuszu zorganizował spotkanie kryzysowe by wyjaśnić ten obrót wydarzeń. Kanclerz Ainsley Niven, reprezentant Reorte – zaadresował ostrzeżenie do Premiera Mahona:

„Zaprosiłeś Korporację Syriusza, by zapewniła wsparcie militarne przeciwko Thargoidom, jednak zrobiłeś to nie oczekując na zgodę tych, których przysięgliśmy chronić. Sojusz nie postępuje w taki sposób, nieważne jak poważne jest zagrożenie.”

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.