Mahon ukarany naganą za konflikt w Reorte

Zgromadzenie Sojuszu udzieliło swojemu premierowi oficjalnej reprymendy w związku z niedawną potyczką w systemie Reorte.

Po konflikcie pomiędzy Koalicją Górniczą Reorte a Sirius Corporation rozgorzały gorące dyskusje. Spowodowała je niezbyt chlubna próba zaistnienia megakorporacji w systemie jako partnera w zakresie obrony antyxeno.

Radny Nakato Kaine zgłosił wniosek o wotum nieufności wobec premiera Edmunda Mahona, który przeszedł większością głosów, po tym jak niektórzy członkowie Zgromadzenia wstrzymali się od głosu. Ostro sformułowana nagana dotyczyła „lekceważenia zasad Sojuszu poprzez jednostronne wymuszanie współpracy z Sirius Corporation”.

Po tym, jak Mahon formalnie przyjął naganę, radny Kaine zwrócił się do Zgromadzenia:

To gremium nie ma prawa rządzić swoimi systemami członkowskimi bez ich zgody. Pakt obrony strategicznej musi stać się ustawodawstwem cywilnym, a nie kontraktem wojskowym, aby mógł zostać uchwalony jako prawo.

Wzywam Li Yong-Rui, aby zgodził się na te warunki, albo zrezygnował z paktu i usunął siły Sirius Corporation z systemów Alioth, Arimpox, Di Jian i Leesti.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.