Nowe obawy wobec paktu między Sojuszem i Korporacją Syriusza

Niedawny konflikt w Reorte sprawił, że Korporacja Syriusza zaczęła kwestionować warunki swojego partnerstwa z Sojuszem.

Korespondentka polityczna Trybuny Sojuszu, Vanya Driscoll wyjaśnia obecną sytuację:

Kiedy megastatki Korporacji Syriusza pojawiły się w cztrech systemach Sojuszu, można założyć, że spodziewały się jakiegoś oporu ze strony mieszkańców. Jednak bezpośredni atak ze strony Koalicji Górniczej na pewno nie był częścią ich oceny ryzyka.

Li-Yong Rui pilnie zażądał od Sojuszu zapewnienia, że taki konflikt nie zdarzy się ponownie. CEO megakorporacji zaznacza, że jego obowiązkiem jest dbać o ochronę swoich pracowników przed agresją własnych klientów.

„W odpowiedzi, Premier Edmund Mahon osobiście zapewnił, że ten niefortunny incydent był jednorazowy, podkreślając też, że personel Syriusza został ciepło przyjęty w Alioth, Arimpox i Di Jian. Wspomniał również, że Siły Obrony Sojuszu ściśle współpracują z Admirałem Nikolasem Glass, reprezentantem marynarki wojennej Syriusza.”

„Jednak w obecnej sytuacji reszta Zgromadzenia otwarcie kwestionuje sens paktu obronnego. Chociaż sprzeciw Kanclerz Nakato Kaine wobec Mahona był przewidywalny, coraz więcej członków zgadza się z jej postawą mówiącą, że wiele frakcji Sojuszu odrzuci stwierdzenie jakoby Korporacja Syriusza była godnym zaufania sojusznikiem.”

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.