Piloci formują obronę przed atakami Thargoidów

Wiadomość Federacji Pilotów

Piloci odpierają inwazję Thargoidów w systemach Dan, HIP 12314 i Nauni.

Chociaż statki wsparcia Aegis zostały przesunięte do udzielania wsparcia we wszystkich trzech systemach, organizacja ta pozostaje oficjalnie rozwiązana. Obrona ludności przed rojami statków Thargoidów należy do indywidualnych pilotów.

Siły Obronne Sojuszu, Federalna Marynarka Wojenna i Imperialna Marynarka Wojenna zamierzają zastąpić Aegis własnymi jednostkami anty-xeno, ale nie zostały one jeszcze powołane do służby. Zwrócił na to uwagę niezależny dziennikarz Flint 'Firemaker’ Lafosse:

Mamy Sojusz próbujący sprzedać własnych ludzi korporacji Sirius, Imperium w jakiś sposób źle odbierające własnego Imperatora, Federację rozerwaną na strzępy przez swojego szalonego prezydenta… kto ma czas martwić się o Thargoidów? Powiem Wam kto: cywile w systemach, które najeżdżają! Nasi tak zwani przywódcy modlą się, żeby Salvation wkroczył i uratował sytuację, ale z tego co wiemy, on sam może być obcym!.

Komodor Morag Halloran, który pełni funkcję koordynatora wojskowego Salvation, został poproszony przez Vox Galactica o komentarz na temat strategii walki z ostatnimi działaniami Thargoidów:

Salvation koncentruje się obecnie na dalszym rozwoju superbroni anty-xeno. W chwili obecnej jest to najbardziej efektywne wykorzystanie jego czasu i zasobów, a nie zaangażowanie na małą skalę. Bądźcie pewni, że wkrótce znów podejmiemy walkę z Thargoidami.

Co o tym myślisz? Zostaw jakiś komentarz po sobie

Pisząc to możesz użyć dodatkowych hacków: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.